Головна » Новини » Економіка » Хто врятує Млинівських бібліотекарів? (ФОТО)

Хто врятує Млинівських бібліотекарів? (ФОТО)

Що робити з бібліотекарями Млинівської ОТГ – таке питання нині вирішують консультанти з питань децентралізації Проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ, спільно з керівником обласного управління культури Ярославом Мельником та головою обласної організації профспілок працівників культури Петром Давидюком.

«Нині Млинівська громада гостро відчуває надлишок працівників бібліотек, адже їх близько 20, таку кількість потягнути складно – розповідає Ярослав Мельник, – грошей на їх утримання не вистачає. Державної субвенції на галузь культуру в об’єднаних громадах не передбачено. Тож що буде з людьми і досі не відомо, адже громада їх оплату праці має фінансувати з власних надходжень.»


Фахівці спільно напрацювали механізм подальших дій, аби і людей захистити і громаду не обтяжувати. В результаті зустрічі вирішили провести перемовини з головою громади Дмитром Левицьким, аби з’ясувати – яку кількість бібліотекарів громада зможе забрати під свою опіку. Долю бібліотек та їх працівників планують вирішити найближчим часом.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар