Головна » Новини » Економіка » Управління охорони здоров’я розказало, куди тепер рівнянам йти

Управління охорони здоров’я розказало, куди тепер рівнянам йти

Управління охорони здоров′я інформує
З першого липня 2017 року, відповідно до планів перспективного розвитку сімейної медицини, відбулась реорганізація  в лікувально-профілактичних закладах міста Рівного:
– До КЗ “Центру ПМСД “Центральний”, що розташований за адресою вул. Драгоманова, 7 приєдналось для медичного обслуговування дитяче населення, що попередньо було закріплене за дитячою поліклінікою № 1 Міської дитячої лікарні м. Рівне (по вул. Чорновола, 72) та доросле населення яке обслуговувалось поліклінікою № 1 Центральної міської лікарі м. Рівне (по вул. М. Карнаухова, 25-а). Відповідно і до штатного розпису даного закладу долучились і лікарі-педіатри, дільничні лікарі-терапевти та сімейні лікарі;
– До КЗ “Центру ПМСД “Північний”, що розташований по вул.Фабрична, 10, приєднано дитяче населення, що обслуговувалось поліклінікою № 3 Дитячої міської лікарні м. Рівне, що по вулиці Грушевського, 11, та в штатному розписі медичної установи зареєстровано штатні одиниці лікарів-педіатрів.
Фактично, з 01.07.2017р. в ході реформування відбулось перепідпорядкування структурних підрозділів лікувальних установ міста. З метою доступності до медичного забезпечення, станом на 15.08.2017 року, фізичної зміни по адресі обслуговування населення не відбулось.

Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар