Головна » Новини » Економіка » Від Кузнецовська до Вараша – комунальні втрати майже на 800 тисяч гривень
Джерео: http://www.rnpp.rv.ua/

Від Кузнецовська до Вараша – комунальні втрати майже на 800 тисяч гривень

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізією Кузнецовського міського комунального підприємства за період його діяльності з 01.01.2014 по 31.03.2017 і виявили фінансових порушень, які призвели до втрат ресурсів, на суму 768 тис. гривень.

Як з’ясували інспектори, комунальне підприємство безпідставно включило до розрахунку обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з водопостачання, водовідведення та теплової енергії, що постачалися населенню, витрати на заробітну плату мобілізованим працівникам, які компенсовані за рахунок коштів місцевого бюджету, та адміністративні витрати, які не стосуються ліцензованих видів діяльності. Загальна сума цих порушень становила майже 393 тис. грн. Це призвело до зайвого отримання підприємством субвенції державного бюджету на аналогічну суму.

Крім того, в бухгалтерському обліку виявлено безпідставну оплату підприємством комунальних послуг, енергоносіїв та послуг зв’язку, спожитих сторонньою юридичною особою, на суму понад 171 тис. гривень.

Через завищення обсягів та вартості робіт з ремонту пішохідних доріжок 2016 року підприємство зайво переказало підряднику понад 105 тис. грн. А через заниження вартості наданих транспортних послуг підприємство втратило доходів на суму понад 98 тис. гривень.

Ще на час проведення ревізії було усунуто порушень, що спричинили втрати, на понад 500 тис. гривень.

Керівнику підприємства направлено вимоги про усунення виявлених порушень. На працівників підприємства складено чотири протоколи про адміністративні правопорушення.

Акт ревізії передано Управлінню Служби безпеки України в Рівненській області, про результати ревізії поінформовано Рівненську обласну раду, прокуратуру Рівненської області та Сарненську місцеву прокуратуру,

Прес-служба

Управління Західного офісу

Держаудитслужби

в Рівненській області


Актуально

Рівненські чиновники та освітяни сумніваються в законності приватної школи у Рівному

До приватної школи ThinkGlobal (СінкГлобал) є питання по ліцензії У засобах масової інформації набула широкого …

Залишити коментар