Головна » Новини » Економіка » Радник міністра юстиції порадить рівнянам, що робити із агро-рейдерами

Радник міністра юстиції порадить рівнянам, що робити із агро-рейдерами

Завтра, 17 серпня з робочим візитом Рівне відвідає радник Міністра юстиції України, народний депутат, член комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя Андрій Помазанов.

В ході візиту він візьме участь у засіданні оперативного штабу захисту аграріїв від рейдерів, який відбудеться під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка в РОДА о 15.00. Питання створення таких штабів по всій Україні виникло через гостру ситуацію із спробами рейдерського захоплення земель аграріїв, або зібраного урожаю. На засіданні штабу, зокрема, за участі учасників конфлікту, розглядатимуть і спробу рейдерського захоплення землі в нашій області.

А у 15.30 відбудеться спільний прес-брифінг радника Міністра юстиції Андрія Помазанова з начальником Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванною Смачило та заступником голови Рівненської ОДА Ігорем Тимошенко. Під час нього ви дізнаєтеся про діяльність оперативного штабу в області, початок роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги, а також перші результати акції по стягненню заборгованості по аліментах.

Також під час перебування на Рівненщині Андрій Помазанов зустрінеться з громадянами в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги в смт Мізоч, Здолбунівського району.


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар