Головна » Новини » Здоров'я » Молодому рівнянину, на якого впала плита від пам’ятника, необхідна допомога (ФОТО)

Молодому рівнянину, на якого впала плита від пам’ятника, необхідна допомога (ФОТО)

Ця історія трапилася на початку серпня. 28-річний Максим Міхеєв разом із другом  присіли поблизу пам’ятного знаку “Дружби народів” що в районі Пивзаводу. Коли Максим піднімався, йому на ноги впала півтонна плита. Витягти його з під неї допомагав друг та перехожі.

Хлопця забрала швидка. Максим вже два тижні знаходиться у травматологічному відділенні рівненської центральної міської лікарні. Йому зробили дві операції, і попереду ще декілька. Наступна має відбутися вже у понеділок 21 серпня.

 

Втім, допомогти Максимові немає кому. Хлопець – сирота. Він не має коштів на лікування та реабілітацію. Ось так виглядає нога Максима сьогодні:

Комунальники від проблеми відхрестилися. Ще нашим колегам з Рівне -1 начальник житлово-комунального господарства Володимир Лапюк сказав, що це не їх проблема. Більше того, підозрюють, що хлопець сам винен у трагедії, бо мабуть колупав бетон.

Діагноз Максима не дозволяє йому просити грошей на лікування з міського бюджету. Тому що робити далі, він просто не знає. Хлопцю взялися допомогти волонтери, які просять допомоги у самих рівнян.

Як допомогти хлопцеві знає волонтер Марія (0678750267).

Вона збирає кошти на лікування на картку:

5168 7572 5299 6410 Приходько Марія Василівна

 


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар