Головна » Новини » Економіка » У Рівному цигани зазіхнули на благодійність (ФОТО)

У Рівному цигани зазіхнули на благодійність (ФОТО)

Ганебний факт крадіжки речей, відданих на благодійні потреби рівнянами, зафіксував Олександр Бочко. Світлини із малолітніми злодіями він виставив на своїй сторінці у Фейсбук:

Возле собора ящик для сбора вещей для малоимущих от “Час дій”. Каждый день цыганята воруют оттуда эти вещи. Один забирается во внутрь, второй подхватывает снаружи. Я их шуганул и вещи положил обратно, но понимаю, что это бесполезно. Через час вернутся и все будет так же. Ребята, там просто нужно приварить два вертикальных штыря. Думайте.

 Друзі Олександра у коментарях стверджують, що випадки крадіжки речей із ящиків ГО “Чай дій” доволі часте явище.

Igor Pastushenkoпостійно їх там бачу і дорослі теж приходять, витягають речі спокійнісінько собі чалапають далі )) а кому зараз легко, бачите що в країні робиться ! ))

Александр Бочко я разговаривал там с женщиной которая говорила, что они это делают каждый день. Это не от необходимости. Воруют и продают. Две или три стальных полосы и проблема разделения “добра и зла” решена. Зачем вводить в искушение?))
Igor Pastushenko думаю полосы усугубят заброс пакованов во внутрь, сам носил и забрасывал, пакованы в основном не маленькие, тут нужно что то другое.
Натомість у самій громадській організації “Час дій”, якій і належать ящики для благодійного збору речей, нам розповіли, що хоч такі випадки і є дуже частими, нічого зробити з крадіями вони не можуть. Зокрема, волонтерка ГО Дарина Горбатюк повідомила, що зробити будь які штирі чи бар’єри в ящиках вони не мають фізичної можливості, тому як займаються благодійними справами здебільшого дівчата. Втім вони не відмовляться від допомоги в обладнанні будь якими захисними елементами, усіх кому не байдужа доля благодійних починань рівнян.
Крім того, Дарина подякувала усім, хто відгукується на збір речей для малозабезпечених громадян нашого міста. Каже, “Час дій” вже звертався до місцевої поліції, аби ті організували охорону ящика.
Натомість у патрульній поліції нам повідомили, що жодних звернень ані від організацій ані від громадян про крадіжки благодійності з ящика до них надходило. Копи кажуть, аби вони могли відреагувати на злочин, громадяни,які бачать, що чиниться правопорушення (в даному випадку крадіжка майна) мають повідомити поліцію.

Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар