Головна » Новини » Міносвіти України просить майже 2 млрд гривень на реформу

Міносвіти України просить майже 2 млрд гривень на реформу

Міністерство освіти і науки України пропонує Кабінету міністрів України передбачити в проекті державного бюджету на 2018 рік на реформування освіти 1,8 мільярда гривень. Про це під час прес-конференції повідомила Лілія Гриневич.

«Загальна сума – 1 млрд 847 млн ​​941,3 тис. грн за попередніми розрахунками. Це суми, які ми подаємо Мінфіну на розгляд. 373 млн. 341,3 тис. грн повинні йти на підручники, близько 600 млн грн – на облаштування класів, а також матеріали для роботи учнів, приблизно 520 млн грн – на перепідготовку учителів, 54,6 млн грн – на створення національної електронної платформи Нової української школи (НУШ), де будуть розміщені навчальні матеріали для учнів та вчителів», – сказала очільниця Міносвіти.

Також Гриневич зазначила, що в 2018 році для запуску навчання дітей у молодших класах за новими стандартами необхідно підготувати близько 20 тисяч учителів.

За її словами, Верховна Рада не змогла на попередній сесії розглянути в другому читанні проект закону «Про освіту», але голова ВР Андрій Парубій та керівництво коаліції запевнили міністра в тому, що цей законопроект буде розглянутий на сесії у вересні.

 


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар