Головна » Новини » Рівнян вчора рятувала від спеки “Освіжаюча рамка” (+ВІДЕО, ФОТО)

Рівнян вчора рятувала від спеки “Освіжаюча рамка” (+ВІДЕО, ФОТО)

У зв’язку з настанням сухої, спекотної погоди з підвищенням температури повітря рятувальники Рівненщини, вирішили допомогти громадянам боротися зі спекою. Надзвичайники встановили, на центральній площі Рівного, ”Освіжаючу рамку”.

Там кожен житель міста мав змогу пройди скрізь неї та освіжитись під струменем тонкорозпиленої прохолодної води.

В роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій таку рамку використовують для відпрацювання заходів реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із аваріями з викидом (виливом) небезпечних хімічних, або радіоактивних речовин. Весь особовий склад, який брав участь у виконанні робіт у зоні хімічного забруднення повинен пройти санітарну обробку, яка супроводжується дезактивацією, дегазацією або дезінфекцією одягу, взуття та засобів індивідуального захисту.


Така ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили його у жителів інших європейських країн – Іспанії, Португалії, Греції. На початку літа на вулицях польських міст встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар