Головна » Новини » У Рівному обговорили питання про недопущення пожеж через спеку

У Рівному обговорили питання про недопущення пожеж через спеку

Питання про недопущення пожеж та оперативне реагування у разі їх виникнення – на контролі обласної влади.

Через суху спекотну погоду, що утримується, на Рівненщині зберігається високий рівень пожежної небезпеки.

Хоча найближчими днями температура повітря буде дещо нижчою – вдень коливатиметься до 30º градусів, імовірність виникнення пожеж залишається.

Тому вкрай необхідно дотримуватися заходів пожежної безпеки, наголосив  заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко під час оперативного засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

«Важливо активізувати координацію відповідних служб та попереджувальні заходи у районах Рівненщини. Закликаю  всіх чітко дотримуватися правил пожежної безпеки. У разі виникнення пожежі, потрібно одразу ж звертатися до відповідних служб. Адже вчасне інформування зведе до мінімуму збитки, які заподіює вогонь», – зазначив Ігор Тимошенко.

Посадовець наголосив, що часто саме діяльність людини спричиняє пожежу. Тому у пожежонебезпечний період діє обмеження на відвідування лісів, заборонено спалювання стерні та сухої трави на сільгоспугіддях і присадибних ділянках. Адже винні за спричинення пожежі притягуються до відповідальності. Штраф, якщо необережне поводження з вогнем призведе до пожежі, становить від 15 до 50 неоподаткованих мінімумів.

Також на засіданні погоджено активізувати співпрацю між рятувальниками та працівниками лісового господарства щодо інформування про осередки загоряння. Пожежно-спостережні вежі у лісогосподарських підприємствах оснащені 47 відеокамерами, що забезпечує відеонагляд не лише за лісовими масивами, а й іншими територіями області. Своєчасне повідомлення рятувальників про виникнення пожежі дасть можливість зменшити наслідки загоряння


Актуально

Рівненські чиновники та освітяни сумніваються в законності приватної школи у Рівному

До приватної школи ThinkGlobal (СінкГлобал) є питання по ліцензії У засобах масової інформації набула широкого …

Залишити коментар