Головна » Новини » Кримінал » Депутату-хабарнику повідомлено про підозру

Депутату-хабарнику повідомлено про підозру

Прокурор Рівненської області Богдан Подубинський повідомив про підозру депутату однієї із міських рад у вчиненні злочину, що передбачений  ч.4 ст. 368-3 КК України, за вимагання та одержання ним особисто та через посередника неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що  депутата, який є керівником формування по охороні громадського порядку, а також його заступника, котрі вимагали щомісячну данину з підприємця за неперешкоджання його господарській діяльності, було взято на хабарі минулого тижня .

Після передачі громадянином чергової суми коштів  у 9 тис гривень керівнику та заступнику громадського формування, останніх було затримано в порядку ст.208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

Всього правоохоронці задокументували 3 факти одержання спільниками неправомірної вигоди на загальну суму 18 тис грн.

Прокуратурою погоджено клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Довідково: санкція ч. 4 ст. 368-3 (одержання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди, повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаної з вимаганням) передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 


Актуально

Рівненські чиновники та освітяни сумніваються в законності приватної школи у Рівному

До приватної школи ThinkGlobal (СінкГлобал) є питання по ліцензії У засобах масової інформації набула широкого …

Залишити коментар