Головна » Новини » Синоптики дали прогноз на вересень: у середині місяця очікується сильне похолодання

Синоптики дали прогноз на вересень: у середині місяця очікується сильне похолодання

У вересні температура в Україні буде в середньому 17-20 градусів тепла, а опади майже по всій країні будуть в межах норми.

Про це заявила завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

Вона повідомила, що у вересні опади по всій території України будуть у межах місячної норми і лише на сході України очікуються опади “майже дві місячних норми”.

“Температура буде в межах норми на всій території України, але це не означає, що в середині місяця не буде змін, що буде постійна температура”, – повідомила експерт.

За її словами, середньомісячна температура буде 17-20 градусів.

“Вже починаючи з початку вересня слід очікувати зниження температури”, – сказала Мартазінова.

Вона також додала, що зниження температури буде у середині місяця і “будуть сильні зниження температури, буде здаватися, що ми зовсім до зими пішли”.

“Зате в кінці місяця буде знову підвищення температури, як ми говоримо, настає бабине літо”, – додала Мартазінова.

Коментуючи сьогоднішні погодні умови, вона сказала, що “цьго року дуже щадна ситуація”.

При цьому експерт додала, що минулого року спекотних днів було більше, ніж цьго року. Порівнюючи Україну з Західною Європою, вона сказала, що наша країна в цьому плані “у більш сприятливих кліматичних умовах”.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар