Головна » Новини » На Березнівщині говорили про об’єднання громад

На Березнівщині говорили про об’єднання громад

У Березному  знову підняли питання утворення територіальної громади. Фахівці з питань децентралізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)  РРВ АМУ зустрілися з представниками м.Березне та  активістами Березнівського району.  Там,  спільно  обговорили бачення людей щодо утворення міської громади. Консультант з правових питань Василь  Курилас  розповів присутнім про перспективи, які відкриваються перед громадою після об’єднання, на шо варто звернути увагу при об’єднанні, та як правильно провести усі ці процедури,  дав чіткі відповіді на проблемні питання.

Депутати Березнівської міської ради стурбовані затягуванням даного процесу, мовляв – не впевнені, що з віддаленими селами громада буде спроможною, тому можливо варто об’єднатися меншою громадою. На що голова Березнівської районної адміністрації Віталій Люшин відповів –

«Сьогодні чимало сіл Березнівського району мають хороші надходження, і навіть перевиконання. Зокрема Балашівська сільська рада минулоріч перевиконала бюджет на 1 млн.грн. Тому варто розглянути усі пропозиції, і нарешті почати процес утворення ОТГ.»

Після тривалих обговорень та суперечок  вирішили ще раз проаналізувати усі можливі варіанти, і нарешті розпочати  об’єднання  громади.

 


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар