Головна » Новини » Культура » “Олімпійське літо” на Рівненщині триває

“Олімпійське літо” на Рівненщині триває

У дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Сигнал», що в селі Олександрія Рівненського району, провели спортивні змагання – в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо».

Працівники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організували для відпочиваючих дітей програму естафет і конкурсів.

Дітлахи заздалегідь сформували 6 колективів, до складу яких увійшло по 10 молодих спортсменів. Для успішного виступу в загальнокомандному заліку їм потрібно було показати хороші результати в 5 естафетах. З таким завданням найкраще впоралася команда «Гладіатори», яка перемагала в більшості з них і з легкістю зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу.

Потому змагання продовжилися в форматі індивідуальних конкурсів. Тут більшість учасників показувала хороші результати, але особливо відзначилися двоє тріумфаторів. Марія Ніколайчук єдина зуміла впоратися з обертанням одразу п’яти гімнастичних обручів, що й принесло їй перемогу в конкурсі «Гімнастичний». А в завданні «Володар м’яча» переміг один з наймолодших гравців футбольного клубу «Коливань» (смт Клевань) Андрій Сасько.

Після завершення всіх естафет і конкурсів відбулося урочисте нагородження, під час якого переможці та призери отримали відзнаки від Відділення НОК України в Рівненській області.


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар