Головна » Новини » За знущання над тваринами саджатимуть у в’язницю – закон

За знущання над тваринами саджатимуть у в’язницю – закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин, який посилює покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Підкреслюється, що Порошенко направив до Кабміну пропозиції щодо вдосконалення окремих положень законодавчих актів України з урахуванням внесених змін.

З урахуванням положень нового закону будуть внесені зміни до Кримінального кодексу України.

Тепер за знущання над тваринами, вчинені із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських спонукань загрожує арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.

Ті самі дії, вчинені у присутності дитини, караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

Якщо знущання над твариною було скоєно з особливою жорстокістю, або призвело до каліцтва чи загибелі, або вчинене групою осіб, то карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

 


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар