Головна » Новини » На Рівненщині розпочали втілювати митний експеримент (+Відео)

На Рівненщині розпочали втілювати митний експеримент (+Відео)

А саме за результатами перевиконання митних надходжень, а це майже 200 мільйонів гривень з початку року, спрямують на ремонт доріг. Як розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, наприкінці минулого тижня Рівненщина завершила усі необхідні процедури, тож дорожники негайно приступили до роботи.

Як розповів очільник області, за кошти від митного експерименту планується відремонтувати майже 50 кілометрів дороги. Усі ділянки розбиті на сім частин, по кожній з них проводиться окремий конкурс. Тож наразі відбувся тендер на ремонт першої з цих ділянок протяжністю 7,3 км від «житинського кільця» в напрямку Костополя та розпочався ремонт дороги.

Для того, аби відремонтовані дороги служили довше очільник області доручив службі автомобільних доріг спільно з представниками ДАБІ посилити контроль за цим процесом.

Наразі фрезерувальна машина знімає на кільці верхній пошкоджений шар асфальту, після чого буде накладатися вирівнюючий та верхній шари нового покриття. Загалом за «митні» гроші планують виконати поточний середній ремонт декількох десятків кілометрів у напрямку Рівне-Сарни та Рівне-Острог. Решту траси Городище-Рівне-Староконстянтинів планують оновити за кошти державного бюджету.


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар