Головна » Новини » Здоров'я » ЖАХ! У сусідньому Львові вчора від блискавки загинули двоє людей (ФОТО, ВІДЕО)

ЖАХ! У сусідньому Львові вчора від блискавки загинули двоє людей (ФОТО, ВІДЕО)

Унаслідок учорашньої грози на Левандівському озері блискавка вбила 33-річного чоловіка  та 9-річну дівчинку.

Родичі дівчинки, попри попередню інформацію, не постраждали. 9-річна дівчинка була з бабусею, але вона стояла під іншим деревом і розмовляла по телефону.

Відомо також, що у 33-літнього загиблого чоловіка Анатолія Манаєнка залишилось двоє дітей та жінка. У спільноті «Чим живе Левандівка» намагаються знайти очевидців події, щоб допомогти родинам та постраждалим.

Як розповіли очевидці, люди сховались під деревом від грози, бо було більше нікуди,  ніхто не очікував, що таке може статись.

Після грому та блискавки вони просто попадали. Люди, які були поруч, намагались надавати першу допомогу. Швидка приїхала за 20 хв, але вже констатувала смерть дівчинки та чоловіка.

Постраждалий 36-річний чоловік Остап Небиловський зараз в інфарктному відділенні 8-ої лікарні під наглядом медиків. Його 10-річний син у реанімації. Хлопець отримав опік у ділянці верхньої частини тулуба, де був ланцюжок.

Рятувальники наголошують, що у грозу не можна перебувати поблизу водойм та ховатися під деревами.

Як повідомляли, Львовом прокотилась сильна гроза.

За інформацією головного управління ДСНС у Львівській області, 29 червня внаслідок несприятливих погодних умов на території Львівщини, що супроводжувались зливами, грозами та поривами вітру без електропостачання залишалось 234 населених пункти (182 повністю та 52 частково) в 15 районах області, частково зірвано шифер з 5 житлових та 1 господарської будівель (загалом 80 листів шиферу),

Leopolis.news


Актуально

У Рівному до Дня молоді відбудеться дискотека під відкритим небом

24 червня жителів та гостей міста Рівне чекає вечірка під відкритим небом. Всю молодь запрошуємо …

Залишити коментар