Головна » Новини » Економіка » В Україні хочуть заборонити спінери? (ВІДЕО)

В Україні хочуть заборонити спінери? (ВІДЕО)

На території України та ЄС уповноваженими державними органами прийнято рішення про відкликання іграшки спінера від кінцевих споживачів, вилучення продукту з ринку з обов’язковим його знищенням та заборону імпорту на кордоні ЄС.

Про це повідомляє Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Дженрело: https://tribuna.pl.ua/news/na-teritoriyi-ukrayini-zaboronili-spineri/

Продукт заборонили, тому що він не відповідає вимогам Директиви щодо безпеки іграшок та відповідним європейським стандартам EN 62115.

Перша ознака шкідливої ​​іграшки – це, як правило, запах. Чим різкіший запах від іграшки, тим більше хімічної речовини входить до її складу. Експерти також рекомендують не давати гратись спінером маленьким дітям. Хоч він має суцільну конструкцію, але від удару гаджет може розпастись на деталі, які малюк може проковтнути.

Опубліковано Natalia Pastuhova 29 червня 2017 р.

За отриманою інформацією з міжнародної системи повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик (RAPEX), іграшка спінер (англ. Fidget Spinner) COLOR SPIN LED модель CS5555 SYM0024 становить серйозний ризик, оскільки акумуляторний відсік спінеру легко відкрити без використання будь-яких інструментів та отримати доступ до елементів живлення, які дитина може покласти у рот і проковтнути, що, в свою чергу, завдасть шкоди їі шлунково-кишковому тракту.

У разі одержання інформації про надання на ринку продукції, що становить серйозний ризик Держпродспоживслужба буде здійснювати перевірки характеристик іграшки спінера на території України та вживати обмежувальних заходів щодо продукції.

Довідка: Спінер – це іграшка-антистрес, яка стала шалено популярною у США. Сам гаджет являє собою корпус, що закріплений на підшипниках. Іграшку запустити дуже легко – варто тільки штовхнути по крилах, які в свою чергу, починають обертатися. Спінери можуть бути металевими, дерев’яними і пластиковими. Батькам необхідно уважно читати етикетку: звертати увагу на те, з якого матеріалу виготовлена ​​дана іграшка, також повинна бути вказана країна виробник, і номер сертифіката, що підтверджує її безпеку і дозвіл на реалізацію у категорії товарів для дітей.

Натомість рівняни стверджують, що у Рівному продаж іграшок не припинився. Більше того, викликає все більше зацікавленості не лише у дітей, але й у дорослих.

Поки рекорд 😎

Опубліковано Natalia Pastuhova 22 червня 2017 р.

о


Актуально

Рівненщина отримала вакцини проти ХІБ інфекцій

Сьогодні, вперше у поточному році, Рівненська область отримала вакцину проти ХІБ інфекції. Всього надійшло 27950 …

Залишити коментар