Головна » Новини » Рівненщина та Польща розширюють співпрацю

Рівненщина та Польща розширюють співпрацю

На Рівненщину прибула офіційна польська делегація, до складу якої увійшли відомий польський політик Єжи Міллер та війт гміни Рачеховіце Марек Габздиль. Повідомляє Рівненська ОДА 

Нагадаємо, тиждень тому у рамках програми «Польська допомога» рівненські посадовці перебували у Польщі, де ознайомилися із формуванням добровільних пожежних дружин. Поїздка була плідною, тому отримала своє продовження вже на Рівненщині.

Під час зустрічі з іноземцями в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та перший заступник голови облради Олександр Корнійчук висловили переконання, що співпраця не завершиться лише створенням Центрів безпеки, а матиме продовження і в інших галузях.

“Досвід сусідньої країни дуже цінний для Рівненщини. Адже нині у ключовій для нас реформі – децентралізації – ми беремо приклад саме з Польщі”, – наголосив Ігор Тимошенко.

Планується, що сільради Дубенського та Рівненського районів підпишуть угоди з гміною Рачеховіце, зокрема, щодо створення добровільних пожежних підрозділів.  

Міжнародне співробітництво продовжиться й у інших напрямках – децентралізації, розвитку туризму, інвестування, відпочинку для дітей тощо.

Співпрацюватимуть сторони й задля створення умов для офіційного працевлаштування українців. Присутні переконані, що рівняни, будучи на роботі у Польщі, мають бути впевнені у своїх соціальних гарантіях. Для цього сторони створять робочі тематичні групи у всіх напрямах, які напрацюють пропозиції для подальших дій.

А вже у четвер, 29 червня, рівненські рятувальники знову поїдуть у Польщу задля продовження співпраці у рамках програми «Польська допомога».  


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар