Головна » Новини » Кримінал » У Миколаєві бабуся віддала онуку в рабство

У Миколаєві бабуся віддала онуку в рабство

За підозрою у торгівлі людьми у Миколаєві затримали 64-річну жінку. Ще у квітні 2002 року вона віддала, до сім’ї циганської національності свою семирічну онуку.

Дівчинку протягом 12 років передавали з однієї сім’ї до іншої на території Харківської області, де вона мусила доглядати дітей та людей похилого віку. У 2014 році вона змогла втікти, і лише у березні 2017 правоохоронцям стало відомо про цей факт.

“Встановлено, що ще в квітні 2002 року, жінка вирішила віддати сім’ї циганської національності для виконання роботи по дому свою 7-річну внучку з наданням їй місця проживання і їжі. Підозрювана підшукала сім’ю циган, з якими увійшла в довірчі відносини, і безкоштовно передала їм дівчинку”, – йдеться в повідомленні прокуратури області.

Бабусі протягом усих цих років не цікавилася долею онуки. Мати дитини померла в 2009-му році. З того часу дівчина була позбавлена батьківського піклування, не мала ніяких документів, освіти та доступу до медичного обслуговування.

Наразі дівчина, за допомогою громадських організацій отримала документи, почала вчитися і повертається до нормального життя.

Підозрюваній же загрожує покарання до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело: http://news.liga.net


Актуально

Рівненщина сьогодні відзначає День поля

Інноваційні технології, застосування мікро- та біодобрив, адаптація до змін клімату. Ці та інші питання обговорювали …

Залишити коментар