Головна » Новини » Економіка » Roshen Порошенко завершила консервацію Липецької фабрики

Roshen Порошенко завершила консервацію Липецької фабрики

Корпорація Roshen завершила процес консервації Липецької кондитерської фабрики.Про це з посиланням на Українські новини повідомляє БізнесЦензор. За інформацією прес-служби компанії, процес консервації фабрики повністю завершено. Крім того, діяльність торгового дому ТОВ “Рошен” також припинена.

Раніше компанія повідомляла, що масове звільнення співробітників почалося 24 квітня, тобто через 3 місяці після того, як всім працівникам було про це оголошено.
1 квітня на Липецькій фабриці було повністю зупинено всі виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо- і теплопостачання.

Останній етап консервації фабрики – блок очисних споруд, котелень і водозаборів – був запланований на червень.

Корпорація Roshen заявляє, що Федеральна податкова служба Росії необгрунтовано намагається стягнути з торгового дому “Рошен” більш 150 млн рублів додаткових податків.
У січні стало відомо, що корпорація вирішила зупинити виробництво на Липецькій кондитерській фабриці.

До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, 2 Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яка знаходиться на стадії ліквідації, а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Президент Петро Порошенко є кінцевим бенефіціарним власником групи Roshen; в квітні 2016 року інвестиційна компанія ICU заявила про завершення передачі в траст компанії Rothschild Trust частки Порошенко в кондитерській корпорації Roshen.
Пізніше Порошенко заявив про те, що не впливає на свої активи в Roshen.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар