Головна » Відео новини » На Рівненщині після літніх канікул з’явиться сучасна школа та дитячий садок

На Рівненщині після літніх канікул з’явиться сучасна школа та дитячий садок

На Рівненщині після літніх канікул з’явиться сучасна школа на 280 учнів. Її будувати розпочали ще 35 років тому у селищі Горбаків Гощанського району. А згодом будівництво законсервували. Місцеві пам’ятають, як на місці майбутнього храму науки виросли бур’яни, тополі та берези.

Лише у 2016 році будівництво школи відновили . А на сьогодні тут завершили внутрішні роботи . У новобудові облаштували сучасні кабінети , майстерні та вчительські. Лише торік на школу спрямували майже 32 мільйони бюджетного фінансування. Цьогоріч об’єкт дофінансують, зокрема, з державного фонду регіонального розвитку додадуть 10 мільйонів, запевнив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Окрім Горбаківської школи новий заклад з’явиться і в Гощі. Через дефіцит дошкільних місць там добудовують дитячий садочок “Малятко”. Втім, його будівництво ще не завершилось, хоча і планують садочок-школу відкрити до 1 вересня.

Боротьбу із довгобудами не полишає вже другий рік поспіль обласна влада. її очільник впевнений ,недаремно пріоритетними будівництвами стали саме навчальні заклади, як основа інфраструктури. Завдяки цьому минулого місяця на Сарненщині у селі Тине зпромоглися відкрити найбільшу сільську школу в Україні. Там сісти за парти змогли більше тисячі шкояріів.


Актуально

У Рівненському центрі зайнятості влаштували ярмарок робочих вакансій

Ярмарок робочих вакансій для усіх шукачів роботи. У Рівненському міському центрі зайнятості спільно з домовою службою відбувся форум …

Залишити коментар