Головна » На експорт » Десять американських міст закликали до імпічменту Трампа

Десять американських міст закликали до імпічменту Трампа

Десять американських міст зажадали від Конгресу США почати процедуру імпічменту Дональда Трампа. Про це сьогодні повідомляє видання Politico.

Журналісти відзначають, що найближчим часом до цієї ініціативи можуть приєднатися ще більше муніципалітетів. Незважаючи на те, що подібні звернення не мають ніякої юридичної сили, вони здатні підштовхнути Конгрес до першого кроку – розслідування проти Трампа.

Якщо звинувачення на адресу президента виявляться досить серйозними, то справа розглянуть в Сенаті і тільки тоді можлива відставка глави держави. За всю історію США до імпічменту справа доходила лише тричі, в основному Сенат завжди займає сторону керівника білого дому.

Найгучнішими скандалами, після яких американці вимагали відставки президента за останні роки стали – зв’язок Білла Клінтона з Монікою Левінські, і вторгнення США в Ірак під час правління Джорджа Буша. Обидва глави держави тоді уникли імпічменту.


Актуально

Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Черговим гостем програми “Persona Grata” став Олег Червонюк – власник Рівненського льонокомбінату (ТМ “Льонокомбінат”, ТМ “Goldi”). …

Залишити коментар