Головна » На експорт » Екс-депутат райради судиться з Рівненською адміністрацією

Екс-депутат райради судиться з Рівненською адміністрацією

Екс-депутат Дубровицької райради Олексій Лясковець оскаржує в суді результати конкурсу на заміщення вакантної посади заступника голови Рівненської облдержадміністрації. Пише сайт “Чарівне”.

Додамо, що мова йде про конкурс на заміщення вакантної посади на місце четвертого заступника голови Рівненської ОДА. Після тестування, співбесід обрали заступником директора Департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Віталія Ундіра. Це ні для кого не стало несподіванкою, адже в кулуарах про це активно говорили ще до конкурсу. Крім Лясковця та Ундіра, на посаду претендував радник голови Рівненської облради Андрій Лендел.

Але якщо двоє кандидатів пройшли до наступного етапу – співбесіди, то Олексій Лясковець туди не потрапив, адже набрав меншу кількість балів, ніж його конкуренти.

Екс-депутат райради нині подав до суду – у м. Запоріжжя. Перше засідання відбудеться 12 червня.

Відповідачами у справі є конкурсна комісія, утворена наказом Міжрегіонального управління з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях та Рівненська обласна державна адміністрація, третіми особами, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, є Віталій Ундір та Андрій Лендел.


Актуально

Як на Рівненщині дрифтували на вантажівці

Відео того, як чоловік розважається на своєму авто опулікувала спільнота troe_rivne в Instagram.  

Залишити коментар