Головна » Новини » Економіка » Мізоцька громада вже не вагається щодо об’єднання

Мізоцька громада вже не вагається щодо об’єднання

У Здолбунівському районі і досі вагаються щодо об’єднання громад. В рамках роботи «Інформаційного пункту децентралізації» Проекту ПУЛЬС, який реалізує Рівненське регіональне відділенні АМУ консультанти дізнавались – чому люди ніяк не можуть утворити громади. Фахівці роз’яснили сільським головам та представникам сіл, які вже є результати об’єднання. Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла присутнім про формування бюджету громади.

Нагадала про додаткові надходження, повноваження, та відповідальність. Навела приклади – як у районах почуваються уже створені ОТГ, та ще не об’єднані села. В умовах децентралізації назад дороги немає, тож об’єднуватись доведеться, але сьогодні добровільно, а невдовзі примусово.


Зустріч з громадою відвідав і народний депутат України Олександр Дехтярчук. Він розповів про своє бачення – чому необхідно створювати громади, і якими вони мають бути. «Сьогодні нам немає що запропонувати інвестору. У нас маленькі території, якість послуг – низька, відсутні умови для ведення бізнесу. Тому варто утворювати нові великі потужні громади, шукати нових управлінців, та в цілому нові кадри. Адже інвестори потребують значно якісніші послуги у всіх сферах життя» – наголосив Олександр Дехтярчук.


Люди спільно з фахівцями ще раз обговорили формат утворення громад, і дійшли спільної думки – об’єднуватись потрібно, тому знову почнуть перемовини з усіма сільськими радами, які за перспективним планом мають утворитися у Здолбунівському районі.


Фахівці наголосили – Мізоцька громада має потенціал тому потрібно активізуватися у роботі.
Повідомляє проект ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ.


Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар