Головна » На експорт » США залишать свій авіаносець біля Корейського півострова
021127-N-3653A-003 - At sea aboard USS George Washington (CVN 73) Nov. 27, 2002. George Washington steams in the Mediterranean Sea. The Norfolk, Va.-based aircraft carrier is on a scheduled six-month deployment. (U. S. Navy photo by Photographer's Mate Third Class Summer M. Anderson)

США залишать свій авіаносець біля Корейського півострова

Ударна група на чолі з атомним авіаносцем американських ВМС “Карл Вінсон” залишиться в акваторії Корейського півострова на невизначений час для участі в спільних з Південною Кореєю операціях. Про це заявив представник південнокорейського командування, якого цитує агентство Ренхап.

Водночас військові не назвали дату закінчення спільних навчань Південної Кореї і США.

Ударна авіаносна група США на чолі з атомним авіаносцем Carl Vinson підійшла до Корейського півострова 29 квітня. У міру просування в Японському морі авіаносець взяв участь в спільних навчаннях з силами повітряної самооборони Японії, а потім з ВМС Південної Кореї.

На борту авіаносця Carl Vinson перебувають близько семи десятків військових літаків і вертольотів, у тому числі 24 палубних винищувачі-бомбардувальники F/A-18, десять літаків-заправників, десять протичовнових літаків S-3A, шість протичовнових тактичних вертольотів SH-3H, чотири літаки радіоелектронної розвідки EA-6B, чотири літаки дальнього радіолокаційного виявлення E-2.


Актуально

До Рівного приїде група «МЕРІ»

16 грудня о 19:00 год у Рівненському Міському Будинку Культури Віктор Винник та гурт «МЕРІ» …

Залишити коментар