Головна » Випуск новин » Яка готовність рівненських школярів до здачі ЗНО 2017?

Яка готовність рівненських школярів до здачі ЗНО 2017?

 

Готовність рівненських школярів до здачі ЗНО сьогодні турбує освітян. Адже самі випробування стартують вже 23 травня. Загалом здати ЗНО в області виявили бажання 9278 учасників. З них 8880 цьогорічні випускники. З них майже двісті школярів з Радивилівського району ЗНО здаватимуть у сусідній області – їм там ближче. Решта – у межа х Рівненської області.

Освітяни кажуть, вже усі учасники ЗНО мають відповідні сертифікати. Натомість попереджають, до пункту проведення ЗНО його учасники мають прийти завчасно. Реєстрація починається з 10:15 і закінчується о 10:50. Пізніше, наголошують нікого не впускатимуть за будь яких обставин.

Порушників дисципліни на умов тестування на ЗНО обіцяють карати одним балом. А це – неможливість перездачі випробувань. Тим,хто не з’явиться на ЗНО із важних причин, пов’язаних зі станом здоров’я, за наявності підтверджувальних документів обіцяють дати можливість здати тести під час додаткової сесії з 3 по 12 липня.

Тим абітурієнтам, що прагнуть поступати у виші доведеться здавати українську мову і літературу, повний комплекс тестових завдань з математики та за вибором Історію України від найдавніших часів до сьогодення.

Більше інформації про ЗНО можна дізнатися на офіційному сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, або за телефонами гарячої лінії (032)2422660.


Актуально

Минулого року рівняни найбільше хворіли на грип та ГРВІ

Про найбільш актуальні інфекційні хвороби мешканців міста Рівне в 2018 році розповідає Рівненський обласний лабораторний центр. …

Залишити коментар