Головна » Новини » Кримінал » СБУ затримала контрактника, який воював за ДНР (ФОТО)

СБУ затримала контрактника, який воював за ДНР (ФОТО)

Силовики затримали в Донецькій області військовослужбовця-контрактника одного з підрозділів Збройних сил України, який раніше воював на боці самопроголошеної ДНР. Як повідомляє прес-центр СБУ, чоловік раніше служив в Афганістані і в липні 2014 року приєднався до ДНР під впливом проросійської пропаганди.
“Як артилерист брав участь у бойових діях поблизу населених пунктів Сніжне, Дмитрівка та Іловайськ. У серпні 2014 року був поранений. Після виходу з лікарні бойовик повернувся до свого угруповання. Пройшов навчання під керівництвом російських військових представників за кличкою “Терек” і “Урал”. Воював під Дебальцевим”, – зазначає служба.
За даними СБУ, навесні 2015 року чоловік “нібито розчарувався в ідеях “Новоросії” і виїхав до Росії, де проживає його сестра”, – і щоб потрапити в РФ, скористався посвідченням учасника “ополчення ДНР” за підписом Ігоря Стрєлкова (Гиркіна).

Актуально

Другий день форуму місцевого самоврядування відвідали і учасники з Рівненщини

Другий день Форуму місцевого самоврядування розділився на роботу по секторах. Цього разу його відвідали міські голови, …

Залишити коментар