Головна » На експорт » Юні Рівненські “Монархи” вибороли срібні медалі на турнірі з американського футболу

Юні Рівненські “Монархи” вибороли срібні медалі на турнірі з американського футболу

Турнір з американського футболу “Сильна молодь” за участю Рівне Монархів відбувся у Києві. Команда гравців віком до 11 років вдало почала турнір з перемоги над Київ Флаєрс 20-8, що дозволило їм грати у фіналі. У вирішальному матчі рівняни зустрілися з Київськими Молотобійцями. У першій половині зустрічі жодна з команд не змогла відкрити рахунок. А вже на початку другої половини, Молотобійці занесли тачдаун з реалізацією. Монархи змогли відповісти лише одним тачдауном, і в кінці матчу пропустили ще одну результативну атаку киян. Результат гри 13-6 на користь Молотобійців. Кращим нападником турніру відзначено Юрія Бойчука..

Підсумком даного турніру став вперше проведений матч серед гравців віком до 14 років. Монархи з самого початку навязали агресивну атаку, які завершились двома тачдаунами. Перша половина закінчилася з рахунком 22-12 на користь рівнян. На жаль у третій четверті юні футболісти виглядали втомленими. За словами тренера “Монархів” Сергія Грицака – це не дивно, адже далася взнаки дорога, щоб приїхати на турнір потрібно було виїзджати з Рівного о 4 ранку, та і склад Монархів був чисельно меншим ніж у суперника. Серія помилок у третій четверті призвела до відствання у один тачдаун від киян. Під кінець матчу взагалі відставання перевищило 10 очок. Фінальний рахунок 48-38 на користь Молотобійців..

Сергій Грицак виступами своїх юних футболістів задоволений, каже, що відразу виплили помилки, які потрібно виправляти. “Думаю найближчим часом ми поповнимо свої ряди новими гравцями, що зробить наші тренування більш ефективнішими”, – резюмував наставник “Рівненських Монархів”.

А вже першого червня, у День захисту дітей, запланований всеукраїнський турнір з американського футболу у Рівному.


Актуально

Минулого року рівняни найбільше хворіли на грип та ГРВІ

Про найбільш актуальні інфекційні хвороби мешканців міста Рівне в 2018 році розповідає Рівненський обласний лабораторний центр. …

Залишити коментар