Головна » Відео новини » На три дні Рівне стало столицею танцю

На три дні Рівне стало столицею танцю

У ритмі танцю. У Рівному пройшов всеукраїнський хореографічний фестиваль “Art Soul RIVNE-2017», мета якого ознайомити гостей міста з його історичною спадщиною.

Поетично-хореографічна вистава «Лялькар», четвертий, вже традиційний, «Танцювальний бум», конкурсний день, неймовірний гала-концерт, понад півтори тисячі учасників з різноманітних куточків України і відомі рівненські колективи. У Рівному впродовж трьох днів тривало танцювальне свято.

Оцінювали конкурсантів відоме професійне журі. Серед них Тетяна Островерх хореограф світового рівня і постановник цьогорічного Євробачення, Петро Наку – соліт Київського модерн-балету, учасниця шоу «Танцюють всі» Ілона Федорко та інші митці. Врешті, номінацій, як і перших місць було багато.

Хореографічний фестиваль “Art Soul” став переможцем конкурсу “Громадський проект Рівне. Бюджет міських ініціатив” і пройшов вперше. Але організатори планують і далі дивувати рівнян і гостей міста новими постановками, вражаючим дійством і цікавими екскурсіями, адже Рівне, впевнені вони хоче танцювати!!!


Актуально

До Рівненського центру профтехосвіти завітали учні “Особливої дитини”(відео)

Два десятки учнів навчально-реабілітаційного центру “Особлива дитина” завітали до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби …

Залишити коментар