Головна » На експорт » В Україні з’явився новий авіамаршрут з Чернівців до Мілану

В Україні з’явився новий авіамаршрут з Чернівців до Мілану

Добиратися до Мілану тепер стало ще зручніше. 28 квітня з аеропорту Чернівці стартував перший рейс компанії МАУ в італійський Бергамо, який знаходиться приблизно за 50 км від Мілана.

29 квітня з Бергамо до Чернівців прибув зворотний рейс.

Польоти були здійснені літаком Embraer-145 з бортовим номером UR-DNT. Повідомляється, що МАУ збільшить кількість польотів до Італії в літній сезон навігації.

Зокрема, програма прямих міжнародних рейсів з регіонів України включає маршрути Львів-Болонья (двічі на тиждень: зі Львова по понеділках і четвергах, з Болоньї по вівторках і п’ятницях) і Львів-Рим (зі Львова по суботах, з Риму по неділях).

Також, польоти здійснюватимуться за маршрутами Івано-Франківськ – Венеція (по четвергах) і Чернівці-Бергамо (двічі на тиждень: з Чернівців по п’ятницях і неділях, з Бергамо по понеділках і суботах).

Нагадаємо, компанія “Міжнародні авіалінії України” запроваджує збір у розмірі 9 доларів при бронюванні квитків через агентства.

Джерело: http://www.epravda.com.ua


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар