Головна » На експорт » Тамагочі повертається – майже таким, як 20 років тому

Тамагочі повертається – майже таким, як 20 років тому

Якщо ви не пам’ятаєте Тамагочі, то, мабуть, не жили в 90-і – або занадто бурхливо провели ці роки. Останнім часом різні компанії намагаються реанімувати кумедних кишенькових тваринок у вигляді м’яких іграшок або додатків на смартфон, але як же оригінальна гра? Та, яка змусила нас полюбити виконувати безглузді примхи невдячних віртуальних домашніх тварин? Невже вона так і пішла в нікуди? А ось і ні!

Стрибайте від радості та плачте від ностальгії! Через 20 років після виходу оригінальних іграшок Bandai Namco перезапускає Тамагочі! З оригінальними тваринами, яких ми знали і любили, новими функціями, а також у різній кольоровій гамі. Вже зараз вони доступні для замовлення в Японії за 1920 єн (близько 17 доларів) – пише the Verge . Можна з впевненістю сказати, що скоро вони доберуться й до інших країн.

Чим же нові Тамагочі відрізняються від оригіналу? Вони приблизно вдвічі менші, а також, тепер у них квадратний, а не прямокутний, екран. Спасибі, що хоч монохромний. Так що, можна сказати, що відмінності від оригіналу мінімальні.

Оригінальні Тамагочі, випущені в Японії у 1996 році, швидко набули культовий характер і були випущені в США і Європі в 1997 році. У наші дні оригінальний Тамагочі став дорогим товаром, який продається на Amazon за ціною в 130 доларів.

Якщо при слові Тамагочі вас охоплює ностальгія або ж вам не вдалося роздобути оригінальний Тамагочі 20 років тому, тепер у вас є шанс.


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар