Головна » Відео » “Я голосую за мир!” – в МЕГУ відбулися традиційні читання (ВІДЕО)

“Я голосую за мир!” – в МЕГУ відбулися традиційні читання (ВІДЕО)

Саме під такою назвою у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті відбулися традиційні українські читання. Участь у них взяли школярі з усієї України.

Участь в учнівських читаннях взяли діти з першого по одинадцятий класи. Цьогоріч, за словами організаторів, до них надійшло близько 200 творів від школярів. У стінах вишу за мир юні українці голосують з 1997 року. Започаткував цю традицію засновник університету Степан Дем’янчук. Саме він створив наукову школу з проблем педагогіки миру.

Учасник АТО та волонтер Тарас Обоїста зізнається, що такий настрій молодого покоління дуже допомагає нашим хлопцям на Сході. Адже ці щирі молитви, ці світлі оченята, вони дійсно від щирого серця просять миру для нашої держави .

Організатори наголошують, що з кожним роком учасників Міжнародних учнівських читань стає більше, адже діти щиро вірять у світле і мирне майбутнє України.

 


Актуально

19 липня без світла залишаться:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар