Головна » На експорт » Новини Події » У Рівненському районі вже знають, хто кращий серед юних пожежників (ФОТО)

У Рівненському районі вже знають, хто кращий серед юних пожежників (ФОТО)

 

28 квітня на базі Зорянського НВК «школа-гімназія» відбувся районний етап фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася серед 8-ми команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Організаторами захоплюючого і корисного для школярів дійства традиційно виступили Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та відділ освіти Рівненської районної державної адміністрації.  Діти змагалися у конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», «Гриби, ягоди», «Медичний» та «Плакат соціальної реклами».

Під час проведення найулюбленішого конкурсу глядачів «Домашнього завдання» у всіх виступах команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору і вокальних виступів до театральних мініатюр. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, ніж працівники пожежно-рятувальної служби. Несподіванкою для журі цього року стало те, що майже у кожному виступі команд була своя родзинка: одна команда використовувала акробатичні елементи, інша – уривки з популярних телепрограм. Всі команди були напрочуд оригінальними та творчими.

Членам журі довелося чимало посперечатися, визначаючи переможців. Судити було важко, адже і творчі задуми учасників були на високому рівні.

У підсумку за рішенням суддівської колегії переможцем міських змагань стала команда ДЮП «Спалах» Клеванського НВК «школа-ліцей», друге місце посіла команда ДЮП «Стріла» Великоомелянського НВК «школа-гімназія», а третє місце виборола команда Зорянського НВК «школа гімназія».

Переможці та усі учасники районного етапу були нагороджені кубками, грамотами, призами та солодкими подарунками, від спонсорів та меценатів фестивалю.

Свято для дітей не закінчилося, у рятувальників було чимало сюрпризів, щоб здивувати малечу. Співробітники ДСНС провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням пожежної автоцистерни та пожежно-технічного обладнання. Всі без виключення учасники також отримали від рятувальників солодкі подарунки.  Повідмоляє Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС у Рівненській області


Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар