Головна » На експорт » Новини Події » Вагітній красуні у Рівному шукають нову домівку (ФОТО)

Вагітній красуні у Рівному шукають нову домівку (ФОТО)

Більше місяця тому у Рівному розшукували власників загубленої кицьки.

Сьогодні 25.03.2017 в районі Грабнику, а саме на вул.Івана Франка було знайдено величезну кішку(фото додаються). Кицюня явно домашня, так як сиділа перелякана під парканом і жалібно кричала на всю вулицю, а також гарно йде на руки і товстенька.

Втім за цей час її старі господарі так і не знайшлися.  Тому зараз шукають для срібно-блакитної красуні та її майбутніх діточок нового господаря. ПРО це на своій сторінці в Фейсбук написала рівнянка Тетяна Шестакова:

Всім доброго дня!
Раніше ми писали про розшук попередніх власників.
Власники киці так і не знайшлись.
Киця виявилась вагітною. Нові власники не готові утримувати кицьку з котинятами. Тому пошук продовжується. Номер тел. 097-843-65-26 Юлія, або звертатись до мене 097-497-30-53.
ВІДДАЄМО У ДОБРІ РУКИ!
Тому якщо хтось бажає забрати собі кицюню телефонуйте: 097-497-30-53
На разі в нас немає змоги далі утримувати кицюню в себе. Киця ніби породиста, абсолютно домашня. Киця ходить у лоток, їсть корм і варене м’ясо, рибу… Активна. Дуже любить гратись. Бешкетує, як всі коти.)))) Обожнює гратись стрічкою на паличці, чим дарує неймовірну кількість позитиву) Має свій характер. Особисто не радила би в сім’ю з маленькими дітьми. Не любить щоб її зачіпали тоді коли вона не хоче і сидіти на руках, але обожнює лащитись і тертись об ноги і щоб її гладили.) Кожен раз зустрічає біля дверей і радіє, коли вертаємось з роботи! Загалом ласкава та добра котяча особистість!))
Нам шкода, що собі лишити не можемо.


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар