Головна » Відео » Депутати Рівнеради проти одностатевих шлюбів (ВІДЕО)

Депутати Рівнеради проти одностатевих шлюбів (ВІДЕО)

 

Смітники, плакати та громадські активісти – чергове засідання Рівнеради розпочалося з пікетів. Одні вимагали продовження оренди «Будинку побуту» , інші сперечалися через сміття.

Варто зауважити, що питання про львівське сміття сьогодні не розглядалося. Міський голова Рівного Володимир Хомко, сказав, що потрібно окремо роботи по цьому питанню засідання і проводити громадські слухання або соцопитування.

А от оренду «Будинку побуту» продовжили до 2021 року. За це проголосувало 36 депутатів.

Підтримали депутати і виділення 10 мільйонів на програму термомодернізації багатоквартирних будинків, якою передбачається надання державних кредитів на утеплення будинків на пільгових умовах. Частину з кредитної суми компенсуватимуть із міського бюджету, що дозволить здешивити вартість утеплення для мешканців ОСББ.

Проголосували і за звернення стосовно заборони легалізації одностатевих шлюбів.

Окрім того, було виділено кошти на перевезення пільгових категорій громадян за маршрутом «Рівне-Садові ділянки». Натомість, компенсувати пільговий проїзд вимагає і рівненська залізниця. Вони хочуть аби міська влада повернула їм кошти, інакше у Рівному потяги зупинятися не будуть!

Підтримали депутати і виділення 300 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації майбутнього музею-меморіалу історії Рівного поблизу стадіону “Авангард” . Нагадаємо, таку ж суму міська влада повинна виділити після того як управління культури виграє європейський грант і отримає інвестиції на майже мільйон євро.

Крім того, депутати розібралися з питанням ЖЕКів, проголосували за дострокове підвищення посадового окладу педагогам та матеріальну допомогу, розглянули ряд земельних питань і припинили договір оренди земельної ділянки університету «МЕГУ».


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар