Головна » Відео » Життя без страждань – у Рівному розповіли про знеболення під час лікування (ВІДЕО)

Життя без страждань – у Рівному розповіли про знеболення під час лікування (ВІДЕО)

Зняти рожеві окуляри закликали медики та активісти сьогодні у Рівному. Вони порушили проблему знеболення, адже вважають, що боротьба за лікування має бути без тортур. Натомість, в Україні з цим існують проблеми. Організатори зустрічі кажуть, що найчастіше люди не до кінця інформовані про знеболювані.

– Якщо головний біль можна подолати анальгіном, то важкі хвороби потребують більш дієвого знеболення, – стверджують лікарі. Для цього використовують саме наркотичні препарати. Під час заходу фахівці представили результати документування доступності знеболення в Рівненській області та основні порушення при призначенні їх.

Активісти продовжують фіксувати непоодинокі випадки лікування без знеболення. Вони порівнюють їх з тортурами, адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, хворих піддають нестерпним мукам.

-Аби таких випадків на Рівненщині стало менше потрібно змінювати закони, – впевнені активісти, тому вимагають зробити знеболення більш доступними для людей, які його насправді потребують.


Актуально

Сьогодні засвітять головну ялинку Рівного

На майдані Незалежності у Рівному працюють комунальники: встановлюють сцену, звукову апаратуру та перевіряють освітлення. Сьогодні …

Залишити коментар