Головна » Відео » Життя без страждань – у Рівному розповіли про знеболення під час лікування (ВІДЕО)

Життя без страждань – у Рівному розповіли про знеболення під час лікування (ВІДЕО)

Зняти рожеві окуляри закликали медики та активісти сьогодні у Рівному. Вони порушили проблему знеболення, адже вважають, що боротьба за лікування має бути без тортур. Натомість, в Україні з цим існують проблеми. Організатори зустрічі кажуть, що найчастіше люди не до кінця інформовані про знеболювані.

– Якщо головний біль можна подолати анальгіном, то важкі хвороби потребують більш дієвого знеболення, – стверджують лікарі. Для цього використовують саме наркотичні препарати. Під час заходу фахівці представили результати документування доступності знеболення в Рівненській області та основні порушення при призначенні їх.

Активісти продовжують фіксувати непоодинокі випадки лікування без знеболення. Вони порівнюють їх з тортурами, адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, хворих піддають нестерпним мукам.

-Аби таких випадків на Рівненщині стало менше потрібно змінювати закони, – впевнені активісти, тому вимагають зробити знеболення більш доступними для людей, які його насправді потребують.


Актуально

Військові інженери завершують будівництво мосту через Горинь на Рівненщині

Військовослужбовці працюють над сполученням через річку Горинь селищ Удрицьк та Висоцьк Дубровицького району, що на …

Залишити коментар