Головна » Новини » Здоров'я » Кого на Рівненщині запліднюватимуть безкоштовно? (ФОТО)

Кого на Рівненщині запліднюватимуть безкоштовно? (ФОТО)

Презентація надсучасного обладнання ембріологічної лабораторії Центру репродуктивної медицини невдовзі відбудеться у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Нині тривають підготовчі роботи.
– На жаль, кожна 3-4 сімейна пара має проблеми із вагітністю. Наслідки Чорнобильської катастрофи, погана екологічна ситуація негативно позначаються на здоров’ї чоловіків і жінок. Раніше високотехнологічні процедури у галузі репродуктивної медицини були доступні у приватних клініках за немалі гроші. Але тепер допомогти у вирішенні цієї проблеми ми можемо і у Рівному. Мешканцям нашої області не доведеться їхати до інших міст. Бо допоміжні репродуктивні технології – штучне запліднення – доступні у нашому Рівненському клінічному лікувально-діагностичному центрі, – зауважив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру Роман Шустик.
Вартість таких процедур в рази менша, ніж в аналогічних центрах в різних містах України. Пацієнти відшкодовуватимуть лише розхідні матеріали. А після направлення комісією обласного управління охорони здоров’я за абсолютними показниками частині обстежених подружніх пар такі процедури будуть проводитися безкоштовно.
Переваги також матимуть переселенці, чорнобильці, соціально-незахищені групи населення, і учасники АТО. Обстеження і лікування захисників України ми робитимемо при активній участі ветеранських об’єднань учасників АТО.
–  Хочу подякувати обласному управлінню охорони здоров’я, Рівненській облдержадміністрації, Рівненській обласній раді та всьому депутатському корпусу, які в цей складний час знайшли можливість забезпечити ембріологічну лабораторію таким необхідним сучасним високотехнологічним обладнанням, наголосив Роман Шустик.
До речі, лабораторія співпрацює з центрами планування сім’ї, які знаходяться на базі обласного перинатального центру та міського пологового будинку. Деякі впроваджені методики вже успішно функціонують. Також  центр співпрацює з іншими лікувально-профілактичними закладами нашого регіону. Завдяки роботі центру, тільки за останні три місяці десятки сімейних пар завагітніли. А у 2016 році більше 600 пар відчули радість батьківства.

Актуально

Гройсман пообіцяв розібратися з лісокрадами! (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює проведення масштабних перевірок підприємств лісової промисловості на предмет контрабанди лісу, …

Залишити коментар