Головна » На експорт » У США почали розслідування угод екс-радника Трампа

У США почали розслідування угод екс-радника Трампа

Міністерство оборони США почало офіційне розслідування про отримання колишнім генералом, радником президента США Майклом Флінном великих грошових винагород від іноземних урядів і компаній, зокрема з боку Росії, пише The Washington Post.

Відзначається, що Пентагон почав розслідування щодо грошей, отриманих від іноземних груп колишнім радником Трампа з питань національної безпеки і відставним генерал-лейтенантом Майклом Флінном.

Контролюючий орган американського Міноборони визначить, чи порушив Флінн необхідну процедуру отримання фінансів від іноземних урядів і компаній. За чинним законодавством, відставні високопоставлені військові чини підпадають під заборону отримувати будь-які платежі або запозичення від іноземних держав, за винятком випадків, коли на це дається особливий дозвіл.

Як було раніше встановлено, Флінн отримав 45 тисяч доларів 2015 року для участі в заході російського пропагандистського телеканалу Russia Today, який повністю контролюється урядом Росії.

Крім того, він працював як іноземний агента, що представляв інтереси Туреччини в компанії Inovo BV, яка восени минулого року перевела на рахунки заснованої Флінном групи Flynn Intel Group 530 тисяч доларів.


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар