Головна » Відео » У Рівному відбудеться ХХІІ благодійний марафон “З вірою майбутнє” (ВІДЕО)

У Рівному відбудеться ХХІІ благодійний марафон “З вірою майбутнє” (ВІДЕО)

Традиції благодійності продовжує Рівненський міський палац дітей та молоді. Тут готуються до відкриття вже 22 благодійного марфону “З вірою в майбутнє”. За цей час більше сотні вихованців Палацу стали героями Марафону та отримали свій шанс здійснити власну мрію..

Цього року учасниками Марафону стали троє випускників Палацу: вихованка Профільної школи образотворчого мистецтва Ольга Чумак, вихованка Школи сучасної хореографії Поліна Канькова та вихованець Школи східних єдиноборств Денис Фідря.

Разом із марафонцями матеріальну допомогу отримають і двоє вихованців палацу Марія Бондаренко та Владислав Шпіганович та діти з онкогематологічного віддідлення Рівненської обласної дитячої лікарні.

Запрошуємо усіх долучитися до потрібної та важливої справи!

Протягом 10 днів з 4 по 14 травня у Рівненському палаці дітей та молоді та на інших міських майданчиках відбуватимуться понад 40 заходів марафону: звітні концерти, виставки, аукціони, флешмоби, вистави, змагання та показові виступи. На них збиратимуть кошти, які потім поділять між учасниками марафону. Тому організатори запрошують усіх небайдужих підтримати талановитих дітей міста та стати благодіником марафону “З вірою в майбутнє”.

 


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар