Головна » Відео » Смерть не залежить від віку – у Рівному хочуть створити дитячий хоспіс (ВІДЕО)

Смерть не залежить від віку – у Рівному хочуть створити дитячий хоспіс (ВІДЕО)

-Цей заклад полегшить догляд за хворою дитиною для батьків, – говорять ініціатори проекту. Приміщення дитячого хоспісу має бути світлим і привітним. Усюди має бути багато іграшок та радості. Ні в якому разі будівля не повинна малюкам нагадувати медичну установу –  це має бути домівка.

Лікарі констатутють, що статистика смертельно хворих діток в Україні є невтішною. І, на жаль, Рівненщина не виняток. “Невиліковних діагнозів не стає менше”, –  кажуть у обласній дитячій лікарні.

У всій Україні функціонують лише два дитячі хоспіси. Вони розташовані при дитячих будинках. У Рівному фахівці хочуть перейняти цей досвід та створити хоспіс на базі Будинку Дитини , що у Рівному. Натомість, у Будинку Дитини до такої пропозиції ставляться з острогою. Кажуть, що про наміри створити хоспіс нічого не знають, а в їх приміщені вже фунціонує реабілітаційний центр для дітей – інвалідів. Ділитися приміщенням там не поспішають.

Та остаточне рішення про створення дитячого хоспісу в Рівному прийматимуть депутати рівненської обласної ради. А місце його розташування обіцяють обговорити за круглим столом з усіма фахівцями.

 


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар