Головна » На експорт » У Рівному відбудеться благодійна акція “Пухнасті лапки”. Не будьмо байдужими!

У Рівному відбудеться благодійна акція “Пухнасті лапки”. Не будьмо байдужими!

У Рівному вже досить давно існує приватний притулок для бездомних собак “Надія”. Тварини, які знаходять у ньому утримуються силами і коштами власниці та небайдужих людей. Наразі у притулку проживає більше сотні тварин. Взяти більше чотирилапих на утримання просто немає можливості.

На жаль, ситуація з коштами та іншими ресурсами по догляду та утриманню тварин є катастрофічною, тому будь-яка Ваша допомога є безцінною. Нам неважливо чи то фінансово, їжею, матеріалами, ліками Ви допоможете, в нагоді стане і просто увага та ласка, адже приїхати і допомогти вигуляти тварину також надзвичайно важливо.

Для вас дрібниці, а тваринкам стане в нагоді

6 травня 2017 року – відбудеться вже традиційна благодійна акція “Пухнасті лапки” по збору речей для собак приватного притулку “Надія”. Сміливо приносьте: старий одяг, металевий посуд, засоби від бліх та кліщів, медикаменти, крупи, м’ясні відходи та корм для тварин.

Збір відбуватиметься 6 травня біля ТЦ ” Політоні” (р- н 12 школи) на стоянці для автомобілів. З нетерпінням чекатимемо Вас з 16 до 18 години. Волонтерів ви впізнаєте за кольоровими шаликами. 0979916749- номер діє тільки на момент проведення акції.

Не будьте байдужими і пам’ятайте, що за здійснену добру справу отримаєте в сто крат більше!


Актуально

Держава посилює боротьбу з контрабандою

Під час всеукраїнського селектору Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував урядову ініціативу «Україна без контрабанди». Участь …

Залишити коментар