Головна » На експорт » Рівненська школярка обурюється дискримінацією в освіті

Рівненська школярка обурюється дискримінацією в освіті

Рівненська семикласниця підірвала Інтернет своїм листом про освіту в обласному центрі . Проста історія 14- річної дівчинки схвилювала і школярів, і молодь, і людей старшого віку. Накипіло, називається. І це напередодні ЗНО та вступів у виші. Доречно!

Судячи з коментарів, хтось взагалі не в курсі, що є такі категорії, яким непотрібно здавати ЗНО. Інші вказують на те, що й справді – пільговики підходять до навчання несерйозно. А є й такі, що вважають, що з таким підходом до проблем освіти “Нас не те що в Європу, нас навіть в Африку не пустять!..”

Отож, саме звернення:

“Хочу розказати вам про песець у нашій системі освіти, та про навчальні заклади. Кхм, ви вже чули, напевно, що дітям атошників, дітям чорнобиля, східним переселенцям і сиротам можна не здавать зно? Що за бред? Значить одні пахають, вчаться, заучують, а якимось непонятно яким людям, яким начхать на знання можна безкоштовно і без екзаменів всутпить куди завгодно? Діти атовців, ще нейтрально , можна.
Східні переселенці, більшість з них хамовиті і на ввічливі, дуже неприємні люди.
Чорнобильці? Якщо не помиляюся дітям чорнобиля років 30-32. Так, як Чорнобиль вже заселений, тому я думала що це тим дітям де живуть. Але як я знаю, там радіація не перевищує норму.
Сиротам ( більшості, я не про всіх говорю) на навчання начхати.

А тепер, до чого я це веду і як це стосується мене. Закінчую сьомий клас, відмінно навчаюсь з другого классу, вчу самостійно німецьку й іспанську. На англійській розмовляю більш менш нормально, є безліч грамот за призові місця з англійської та української мови. Навчаюсь в звичайній школі. Та й батьки говорять, що пора звалювать в якусь сильнішу школу. Вибір зупинився на факультеті англійської філології одного з рівненських навчальних закладів.

Телефонує мама в сам заклад, питає до якої години приймають на співбесіду. Тут їй заявляють:”Ви то можете прийти, але мабуть місць не буде, бо перш за все приймаємо статусних дітей. Нормально?! Люди хочуть навчатися, а їм таке говорять… Я знала, що там приймають пільговиків, але не думала, що в першу чергу.
Несправедливо, думаю!”


Актуально

Уже завтра центром міста пройде парад випускників

У Рівному готуються до встановлення рекорду. Завтра випускники разом із батьками та рідними, вишикувавшись у …

Залишити коментар