Головна » Відео » Поверніть Брабуса! Власник сумнозвісного добермана хоче забрати свого друга (ВІДЕО)

Поверніть Брабуса! Власник сумнозвісного добермана хоче забрати свого друга (ВІДЕО)

Історія собаки на прізвище Брабус не так давно облетіла весь інтернет. Нагадаємо, що його господаря звинувачують у жорстокому поводженні з твариною.  На меседж у всесвітній павутині відгукнулась Королева України -2012 Евгенія Прокопенко, вона  приїхала з Києва до Рівного і забрала добермана собі. Дівчина у Фейсбуці про собаку повідомила: «У нього є травма лапи і старий перелом, який не лікували, а також розрив передньої зв’язки. Явно були забиті тканини лапки». Євгенія  підозрює, що травми у добермана через жорстоке поводження з твариною.

Проте господар пса В’ячеслав переломи у Брабуса заперечує. Каже, що  тиждень до того він його лікував від ентериту. Собака була ослаблена, адже лікар заборонив впродовж 7-ми днів вживати їй будь-яку їжу.

Хто в цій ситуації правий, а хто винуватий буде вирішувати прокуратура, адже відповідні звернення планують писати і Євгенія, і В’ячеслав. Наразі триває досудове розслідування.

Натомість ушкодження таки було. Але не у собаки, а у його господаря. В’ячеслав зазначив, що ще раніше він повертався з прогулянки разом зі своїм улюбленцем Брабусом і зустрів невідомих людей, які забрали у нього собаку, мотивуючи це тим, що він не правильно з ним поводиться. Після зустрічі з київськими волонтерами В’ячеслав зі струсом мозку і побоями лежав впродовж тижня у лікарні.

Та якби там не було, В’ячеслав зауважує, що сумує без своєї собаки, адже вона була чи не єдиним його другом.


Актуально

Пряма мова. У студії – Наталія Галишич та Лілія Мінералова

Репродуктивне здоров’я (РЗ) – це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження – …

Залишити коментар