Головна » Відео » В дороги на Рівненщині “закатають” пів мільярда гривень (ВІДЕО)

В дороги на Рівненщині “закатають” пів мільярда гривень (ВІДЕО)

Саме стільки цьогоріч планують витратити на ремонт доріг у Рівненській області . Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко запевнив, що такі ремонти планують у різних районах: Острозькому, Володимирецькиому, Дубенському та Рівненському.

– Окрім доріг будуть ремонтувати і мости, – додає Олексій Муляренко. А також облаштовувати зважувальними комплексами автошляхи, як наслідок – фури не нищитимуть дороги.

Очільник області поставив перед керівником облавтодору Петром Удовиченком вимогу, щоб тендерний комітет максимально відповідально підійшов до обрання виконавців робіт.Пообіцяв контолювати та особисто виїжджати на ділянки автошляхів, які будуть ремонтуватися.

Для тендеру запросили рівненські фірми, втім Олексій Муляренко жаліється, що їх на Рівненщині малувато. Тому чекають і на учасників з інших регіонів та країн. Втім, що обіцяють для ремонту використовуватимуть здебільшого місцевий асфальт, адже з нового року на Рівненщині збудували ще три асфальтні заводи.

 


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар