Головна » Відео » Невелике Рівне: чому місто не хоче об’єднуватися з сусідніми селами? (ВІДЕО)

Невелике Рівне: чому місто не хоче об’єднуватися з сусідніми селами? (ВІДЕО)

Саме на таку тему відбулася панельна дискусія між громадськими активістами та міською і районною владою. Насамперед голова «Офісу реформ» Руслан Сивий зазначив причини, через які громади не хочуть об’єднуватися. За тим до розмови долучився секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, який зауважив, що ще 2008 року  розпочав розробку стратегії розвитку міста, і перерахував чотири фактори, які впливають на процес об’єднання громад.

А от на думку рівненського архітектора Валентина Дем’янова починати потрібно зі спільного плану, а саме – генерального плану міста. Саме там повинна бути зазначена приміська зона, тобто зона контакту навколишніх територій і міста. Цей документ і мав би бути своєрідним договором між районами, сільськими радами та містом.

– Така панельна дискусія сприятиме об’єднанню міста із селами, саме на ній можна дізнатися про ризики та переваги як новоствореним, так і майбутнім об’єднаним громадам, – вважають організатори.

 


Актуально

Сарненська прокуратура зобов’язала підприємця повернути землю вартістю 15 млн гривень

У Дубровиці прокуратура припинила незаконне користування землями промисловості вартістю 15 млн грн      Органи прокуратури Рівненської …

Залишити коментар