Головна » Новини » Здоров'я » У Рівному шукають причину падіння живого грабу на маму з дитиною (ФОТО)

У Рівному шукають причину падіння живого грабу на маму з дитиною (ФОТО)

У Рівному фахівці шукають причину падіння 25 квітня у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка дерева на жінку з немовлям. Вони проходили поруч, коли дерево розкололося на дві частини і впало на людей.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Руслан Демуров сьогодні зранку провів огляд дерева. Каже наразі причини його падіння невідомі. Адже саме дерево не трухляве, єдине що воно має невеличку порожнечу в середині стовбуру. Але сам стовбур повністю “живий”.

Опубліковано Natalia Pastuhova 26 квітня 2017 р.

Директор парку Андрій Черепанов підтвердив, що впавше дерево – граб східний немає жодних ознак аварійності. Більше того ще в лютому місяці проводилося планове обрізання цього дерева. Загалом у парку на сьогодні є 45 дерев на списання.

Щодо причин падіння наразі ніхто точно сказати не може. І Демуров і Черепанов впевнені, що такий висновок мають зробити фахівці. Зараз працює внутрішня паркова комісія. Як фактор падіння розглядають великий порив вітру – 15 метрів за секунду.

Андрій Черепанов версію щодо можливості впливу розкопок на території парку на падіння дерева цілком заперечує.

Нацполіція для радіо Трек повідомила:

Нам надійшло повідомлення, що на вулиці Парковій впало дерево на візочок із дитиною. Малечі, за попередньою інформацією, майже три місяці. Також нам повідомили, що у той самий час швидка надавала допомогу рівнянці 1948 року народження, яка мала те ж прізвище, що й дитина.

У жінки травма хребта, гематома потиличної ділянки. У дитини 2017 року народження травма грудної клітки та закрита травма живота.

 


Актуально

У Рівному ліквідовують автокав’ярні (ФОТО)

19 липня, з самого ранку на Проспекті Миру представники постійної комісії з питань демонтажу незаконно …

Залишити коментар