Головна » На експорт » Порошенко і Лукашенко в середу зустрінуться на Чорнобильській АЕС

Порошенко і Лукашенко в середу зустрінуться на Чорнобильській АЕС

Президенти України і Білорусі Петро Порошенко і Олександр Лукашенко 26 квітня, в 31-річницю аварії на Чорнобильській АЕС, проінспектують об’єкти станції та вшанують пам’ять загиблих в результаті аварії.

Крім цього, глави держав під час спільної зустрічі обговорять питання торгово-економічного співробітництва між країнами і подальші зусилля по врегулюванню конфлікту в Донбасі.

За даними прес-служби президента України, початок офіційних заходів з лідерами двох країн на території Чорнобильської АЕС заплановано на 11.00.
При цьому в прес-службі глави Білорусії уточнили, що під час участі в заходах, присвячених річниці аварії на ЧАЕС, «основна увага буде приділена проведених робіт по підтримці на належному рівні радіаційної безпеки, що безпосереднім чином зачіпає інтереси жителів обох країн».

Планується, що «президенти ознайомляться з будівництвом нового безпечного захисної споруди і зберіганням відпрацьованого ядерного палива, вшанують пам’ять ліквідаторів та постраждалих в результаті аварії».

Крім цього, в цей день заплановані переговори Порошенко і Лукашенко на території Білорусії. За даними білоруської сторони, президенти в ході переговорів «обговорять широкий комплекс питань двосторонньої співпраці, насамперед, у торговельно-економічній сфері, а також питання політичної взаємодії, міжнародний порядок денний і подальші зусилля з мирного врегулювання конфлікту на південному сході України».


Актуально

Жителі Рівненщини найкраще серед інших регіонів сплачують комунпослуги

Така тенденція спостерігається стабільно вже упродовж 2-х років. Рівень розрахунків в області значно вищий, ніж …

Залишити коментар