Головна » Новини » Здоров'я » Це страшне – в Україні різко збільшилась кількість хворих на кашлюк

Це страшне – в Україні різко збільшилась кількість хворих на кашлюк

Якщо в Україні  у 2015 році було зафіксовано 2426 хворих на кашлюк (коклюш-рос.) , то у 2016 році  ця цифра сягнула 3132

“Спостерігаються спалахи кашлюка, наприклад, минулого року у Дніпропетровській області від кашлюку померло семеро невакцинованих дітей. В Україні тільки за минулий рік, на 30% збільшився рівень захворюваності на кашлюк. Також минулого року було декілька випадків правця у невакцинованих дітей”, – повідомляють у МОЗ.

Нагадаємо, що кашлюк – це інфекційна хвороба, її характерними ознаками є поступове наростання болісного кашлю, а також різні прояви патології гортані і всієї системи дихання. Нерідко коклюш ускладнюється такими захворюваннями, як двостороння пневмонія, плеврит, гостра дихальна недостатність, що може призвести до загибелі дитини.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, охоплення вакцинами в Україні є найнижчим в Європі. Станом на 2016 рік в Україні було вакциновано лише 46% дітей при потребі в 95%.

Як відомо, зараз в Україні триває глобальний Тиждень імунізації.

DEPO.UA

 


Актуально

За невиплату аліментів боржникам погрожують арештом

Щоб допомогти розібратись у новому законодавчому пакеті, до Рівненського медіацентру завітав народний депутат, радник міністра …

Залишити коментар