Головна » На експорт » Новини Події » Існують загрози, які може принести безвіз для українців

Існують загрози, які може принести безвіз для українців

Європа встановить фільтр для українських громадян.
Введення безвізового режиму вплине на економіку країни, принісши їй не тільки користь, але і великі ризики. Про це розповів економіст Валерій Коновалюк.

На його думку, безвізовий режим стане фільтром для заробітчан, а європейці будуть давати роботу в першу чергу своїм громадянам.

“Раніше, якщо у наших заробітчан виникали проблеми з в’їздом на роботу до Європи, вони вдавалися до зміни паспортних даних і їхали на заробітки під новим прізвищем. Тепер же з безвізовим режимом відбитки пальців залишать заробітчан по цей бік кордону. Таким чином, Європа встановлює фільтр для українських громадян”, – зазначив Коновалюк.

Економіст додав, що заробітчани-нелегали повернуться в Україну, і уряд вже зараз повинен підготувати ґрунт для їх повернення.

“Якщо кваліфіковані кадри будуть брати участь у відродженні промисловості, це прискорить перезапуск економіки. Але якщо влада, як завжди, буде бездіяльною, громадяни, які повернуться, тільки поповнять армію безробітних”, – заявив Коновалюк.


Актуально

Олег Червонюк | Персона Грата

Олег Червонюк: “Сенс мого життя – моє підприємство”

Черговим гостем програми “Persona Grata” став Олег Червонюк – власник Рівненського льонокомбінату (ТМ “Льонокомбінат”, ТМ “Goldi”). …

Залишити коментар