Головна » Відео » Тягнуть, потягнуть 6 годин підряд – як рятувальники в с. Велика Омеляна фуру з кювету діставали (ВІДЕО)

Тягнуть, потягнуть 6 годин підряд – як рятувальники в с. Велика Омеляна фуру з кювету діставали (ВІДЕО)

20 квітня рівненські рятувальники отримали повідомлення про перекинуту  у кювет фуру, що на трасі Київ-Чоп поблизу села Велика Омеляна Рівненського району.

Вантажний автомобіль DAF з 30-ти тонним вантажем труб для буріння свердловин рятувальник піднімали більше 6- ти годин . Для цього застосували 75-тонний автокран з пожежно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області. Рятувальники кажуть, що діяти потрібно було максимально обережно, адже цінний вантаж був надзвичайно крихкий і під дією найменшого удару міг пошкодитися.

Рятувальна операція складалася з 3-х частин: перш за все потрібно було від’єднати машину, що лежала на боку від причепа, далі від’єднати контейнер з вантажем, а тоді обережно підняти сам вантаж.

Уся рятувальна операція зайняла майже шість годин часу. Участь у ній взяли 15 чоловік рятувальників та три одиниці спецтехніки Держслужби з надзвичайних ситуацій. Цінний вантаж пошкоджень не зазнав. Безпеку дорожнього руху на час проведення складної рятувальної операції забезпечували співробітники поліції.

 


Актуально

Пряма мова. У студії – Наталія Галишич та Лілія Мінералова

Репродуктивне здоров’я (РЗ) – це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження – …

Залишити коментар